Шановні полтавці! Дорогі ветерани Другої світової війни!
Від щирого серця вітаю вас із Днем міста та 76-ою річницею визволення Полтави від німецько-фашистських загарбників.
У цей день, 76 років тому, наша земля була остаточно звільнена від нацистських окупантів. Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про тих, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, хто загинув, визволяючи наш рідний край від нацистських окупантів.
Ті, хто кував перемогу – для нас символ стійкості й оптимізму, любові до рідної землі й служіння народу. Ваш героїчний шлях – це невичерпне джерело нашого натхнення, сили духу й віри в щасливе майбутнє Української держави.
Тож бажаю всім захисникам нашої Батьківщини, їх родинам та всім мешканцям міста здоров’я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і здійснення найзаповітніших мрій.
Нехай квітне і розвивається наша рідна земля, а життя кожної родини буде наповнено радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!
Директор Інституту О.М. Лемешко