- Полтавський юридичний інститут - http://pli.nlu.edu.ua -

Розпочалась реєстрація для участі в додатковій сесії національного мультипредметного тесту

Узяти участь у цій реєстрації можуть вступники, які не встигли до 19 квітня створити реєстраційні картки для участі в ЗНО (національному мультипредметному тесті). Під час реєстрації вступники мають створити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися [1]», розміщеного на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

Потім вони мають роздрукувати реєстраційну картку, заповнити від руки заяву про участь у тестуванні, вклеїти фото для документів розміром 3×4. До заяви треба додати копію паспортного документа, копію документа про повну загальну середню освіту (за потреби додати медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання за формою № 086-3/о).

Цей комплект документів необхідно надіслати до того регіонального центру оцінювання якості освіти, який зазначено в контрольно-інформаційному листі, сформованому разом із реєстраційною карткою.

Якщо немає можливості скористатися засобами поштового зв’язку, документи можна надіслати на електронну адресу відповідного регіонального центру, вказану в реєстраційному повідомленні. У темі листа слід зазначити своє прізвище, а також те, що це реєстраційні документи.

З 25 червня потенційні учасники мультитесту зможуть дізнатися свій логін і пароль, увівши дані до спеціального сервісу «Отримання доступу до Інформаційної сторінки учасника ЗНО-2022/НМТ-2022 [2]».

Варто пам’ятати, що з 08 до 18 липня кожен вступник на особистій інформаційній сторінці [3] має підтвердити бажання взяти участь у НМТ і вибрати населений пункт, найзручніший для проходження тестування;

Потім з 01 до 10 серпня необхідно буде вдруге підтвердити участь у мультитесті та, у разі необхідності, уточнити назву населеного пункту для проходження НМТ.

До 12 серпня вступники мають отримати запрошення-перепустку з місцем розташування тимчасового екзаменаційного центру для проходження НМТ і датою та часом початку тестування.

Узяти участь у додатковій сесії тестування вступники зможуть протягом 16–20 серпня.

Реєстрація триватиме до 20 червня 2022 року.