- Полтавський юридичний інститут - http://pli.nlu.edu.ua -

Студенти Полтавського юридичного інституту відвідали Полтавський апеляційний суд

З 19 по 21 травня 2025 року студенти 2 курсу груп  ПІ-21, ПІ-24, ПІ-25 та ПІ-26 Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого мали унікальну можливість з викладачем кафедри цивільного, господарського і фінансового права Новосьоловою Галиною Германівною відвідати Полтавський апеляційний суд.

У межах ознайомчої практики майбутні правники побували у залах судових засідань, ознайомилися з організацією роботи суду, структурою апарату, порядком розгляду справ в апеляційній інстанції, а також взяли участь у спілкуванні з суддями та працівниками апарату суду.

Такі заходи є надзвичайно важливими для формування практичних навичок студентів, їх правосвідомості та професійної мотивації. Студенти отримали цінний досвід, який неодмінно стане у нагоді в їхній подальшій фаховій підготовці.

Щиро дякуємо керівництву Полтавського апеляційного суду за співпрацю та сприяння у проведенні освітнього заходу!