- Полтавський юридичний інститут - http://pli.nlu.edu.ua -

Спортивно-оздоровча діяльність

Безперечною перевагою Полтавського юридичного інституту є найкраща у Полтавській області спортивно-оздоровча база для фізичної підготовки та вдосконалення спортивної майстерності: ігрова зала, зал для фізичної реабілітації, сучасна тренажерна зала, плавальний басейн на 25 метрів, а також відкриті спортивні майданчики для волейболу з штучним покриттям, баскетболу та новітнє поле для міні-футболу зі штучним покриттям.

Усі студенти Полтавського юридичного інституту мають можливість безкоштовно відвідувати 8 спортивних секцій за власними спортивними інтересами, враховуючи як стан здоров’я, так і фізичну та рухову (технічну) підготовленість, спортивну кваліфікацію. Зі студентами працюють викладачі та тренери відповідного науково-педагогічного рівня.

Особливістю спортивної бази є плавальний басейн з європейською методикою очищення води. Тут відвідувачі окрім тренувань можуть відпочити, розслабитися, відволіктися від буденних справ, отримати заряд позитивних емоцій.

У тренажерній залі студенти займаються за різноманітними груповими та індивідуальними програмами, які вдосконалюють тіло, відновлюють сили, бадьорять дух. У тренажерній залі розроблені комплекси на:

Для студентів. що відвідують секцію фізичної реабілітації, пріоритетним є відновлення стану здоров’я, розроблені програми індивідуальних занять для студентів із особливими потребами, пропагується загальне зміцнення організму, підтримання життєвого тонусу.

У спортивних секціях з баскетболу, волейболу, настільного тенісу, бадмінтону у студентів не тільки вдосконалюється спортивна майстерність, а й покращуються стан здоров’я та настрій.

Щорічно проводяться: