II Полтавський медико-правовий форум “РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я: КОРУПЦІЙНІ РИЗИКИ ТА СПОСОБИ ЇХ УСУНЕННЯ”

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого спільно з Науково-дослідним інститутом вивчення проблем злочинності імені академіка В.В.Сташиса за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні запрошує взяти участь у II Полтавському медико-правовому форумі “Реформування системи охорони здоров’я:  корупційні ризики та способи їх усунення”, що проходитиме 20 грудня 2017 року в Полтавському юридичному інституті за адресою: м. Полтава, пр. Першотравневий, 5. Початок роботи – 10.00.

До участі у форумі запрошуються науковці, практичні працівники закладів охорони здоров’я та правоохоронних органів, аспіранти та здобувачі.

В межах форуму планується проведення таких панельних дискусій:

• реформа медичної діяльності: організаційно-правові засоби запобігання та протидії корупції;
  • антикорупційний механізм як складова нормативно-правового забезпечення фармацевтичної діяльності:
  • фінансування охорони здоров’я: виявлення та усунення корупційних ризиків;
  • адміністративна та кримінальна відповідальність за корупційні правопорушення у сфері охорони здоров’я .

Кінцевий термін подання заявки – 15 грудня 2017 року.

Заявки на участь у форумі просимо направляти електронною поштою – guramij@gmail.com

Інформацію щодо проведення форуму можна одержати за телефонами:

+38050-900-99-37 Пашков Віталій Михайлович

+38097-784-86-65 Губанова Ольга Валеріївна