5 березня у Полтавському юридичному інституті відбулося чергове засідання дискусійної групи ‘English Club’

5 березня 2019 р. у Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулося чергове засідання дискусійної групи ‘English Club’ (під керівництвом доц. Кравцової Н. Г. та викл. Перебийніс Ю. В.). Цього разу засідання було присвячене політичній системі США.

viber image 2019-03-05 , 17.33.29

Студенти першого курсу мали змогу виконати цікаві завдання, пов’язані з історієї та сьогоденням гілок влади у США: відповісти на питання вікторини, виконати вправи на аналіз лексики, використаної у Декларації про незалежність та Конституції США, а також проаналізувати конкретні приклади використання громадянами цієї країни прав, наданих їм завдяки кільком поправкам, внесеним до Конституції США, обговорити питання доречності надання права на носіння зброї громадянам України, переглянути кілька відеороликів на зазначену тематику. Крім того, студенти ознайомилися із презентаціями про інститут президента США, законодавчу та судову владу, а також про четверту владу – ЗМІ, підготовленими студентками групи ПІ-11 Кундіренко О., Лейбель В., Осипенко Ю. та Пасічник І. Активну участь у обговоренні проблемних питань взяли Микитенко М., Дмитренко Ю., Валявська М.