Діяльність інформаційного комітету

Інформаційний комітет РСС – комітет, головна мета якого – всеосяжне й якісне забезпечення студентів усією актуальною інформацією щодо найважливіших подій інституту.

На сьогоднішній день членами комітету є 12 студентів усіх курсів нашого інституту.

Один з головних напрямків діяльності – ведення інформаційних сторінок РСС та ПЮІ у соцмережах Facebook (facebook.com/rada.pli.nlu) та Instagram (instagram.com/plt_yaroslav_mudryi), на яких публікуються все найцікавіше. На сторінках інституту мають місце різноманітні постійні рубрики, публікуються найкращі фото та найсвіжіші новини з нашого інституту.

Учасники комітету займаються рекламою та створенням афіш для заходів як інститутського, так і міського рівня, тим самим залучаючи студентів до активної участі. Проведення фото та відеозйомки заходів – також одна з задач інформаційного комітету, адже це необхідно для найбільш повного висвітлення подій.
Комітет активно співпрацює з іншими комітетами РСС, зокрема займаючись технічними питаннями організації певних подій.

Сподіваємося, що діяльність комітету сприятиме обізнаності студентів стосовно їх навчання та студентського життя.