Заходи комітету з питань освіти і науки

Сектор Освіти і науки РСС доводить кожному, що навчальний процес може бути дуже цікавим. Брейн-ринги, воркшопи, тренінги, відкриті лекції – усе це чекає на кожного, хто обере Науковий сектор. Також, члени Сектору Освіти і науки удосконалюють свої комунікаційні навички: співпраця з викладачами, заходи у загальноосвітніх закладах та багато інших не менш цікавих видів діяльності.

24 жовтня 2019 року відбулося щорічна гра “Брейн-ринг”, змагання між командами студентів інституту першого курсу. Інтелектуальна гра була напруженою та надзвичайно цікавою, а студенти проявили себе на гідному рівні. Перемогу здобула команда студентів 12 групи інституту у складі Бородай Юрія, Юренко Валерії, Кабушки Юлії, Мазепи Дениса, Цись Дарії, Семенової Аміни. Вітаємо переможців та дякуємо усім за участь! Захід проведено за спияння Сектору освіти і науки РСС ПЮІ.

4 листопада у бібліотеці Полтавського юридичного інституту відбулось засідання круглого столу на тему: «ООН: історія та сучасність».
На засіданні круглого столу студентів Полтавського юридичного інституту підіймалися найбільш актуальні проблеми історичного та сучасного аспекту діяльності ООН.
Доповідачами, які підготували змістовні та цікаві презентації з порушеної проблематики, стали студенти інституту:
Бушуєва Олександра – «Рада Безпеки ООН»
Войтенко Карина – «Міжнародна правоохоронна сфера як напрям діяльності ООН»
А. Оскерко-Рославлєва з доповіддю «Глобальні цілі сталого розвитку на 2015-2030 рр»
А. Хорішко «Адаптація статусу ООН до сучасних реальностей міжнародних відносин»
Захід організовано сектором освіти та науки Ради студентського самоврядування Полтавського юридичного інституту НЮУ імені Ярослава Мудрого.