20.03 на базі Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулося обговорення змін до Кримінального кодексу України щодо домашнього насильства. Участь у обговоренні взяла к.ю.н.,доцентка кафедри кримінального права № 1 Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого -
Харитонова Олена Володимирівна, д.ю.н., професор кафедри кримінального права та кримінально-правових дисциплін – Гуторова Наталія Олександрівна, а також: к.ю.н.,асистент кафедри Бражник А. А., асистенти: Панасюк О. А., та Рак С. В. Студентами були підготовлені доповіді стосовно кримінальних нововведеннь та піднято питання їх доцільності, специфіки та актуальності.
Харитонова О. В., сконцентрувала увагу аудиторії на “гендерній нитці” нововведеннь та специфіці реалізації Стамбульської конвенції в Кримінальному кодексі.
Гуторова Н. О., наголосила на ретроспективному аспекті та актуальності і доцільність нововведеннь.