24 квітня 2014 року у Полтавському юридичному інституті відбувся «круглий стіл» на тему: «Проблеми теорії та історії парламентаризму в Україні ХХ – початку ХХІ ст.»

Його учасниками стали студенти І курсу – члени наукових гуртків з теорії держави і права та історії держави і права. Із вступним словом до присутніх звернувся завідувач кафедри теорії та історії держави і права Козаченко А.І. Учасники «круглого столу» заслухали доповіді-презентації з актуальних проблем теорії та історії вітчизняного парламентаризму Клачкевича Максима, Корнієнко Наталії, Лутченка Ярослава, Матюхи Марини, Нагайник Ольги, Настеки Максима, Нікогосяна Гаіка, Тарасенко Наталії, Третяк Марини. Порушені під час наукового заходу питання викликали жвавий інтерес у майбутніх юристів. Відбулось цікаве обговорення проблем удосконалення виборчої системи, бікамералізму, правового статусу депутатів парламенту та іншого. У заключному слові заступник директора інституту з наукової та навчальної роботи Селіхов Д.А. підвів підсумки «круглого столу» та подякував студентам за активну участь у науковому заході.