03 квітня 2019 р. у Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого пройшло відкрите засідання дискусійної групи «English Club»

03 квітня 2019 р. у Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого пройшло відкрите засідання дискусійної групи «English Club» (керівники доц. Кравцова Н.Г., викл. Перебийніс Ю.В.) за участю 22 учнів старших класів Полтавської ЗОШ № 38 (учитель –  Українець С.О.).

Цього разу засідання дискусійної групи було присвячене Міжнародному дню Землі та проблемам захисту довкілля. Студенти груп ПІ-11, ПІ-12, ПІ-13 та ПІ-14 підготували та проаналізували презентації, відеоматеріали, які розкривають сутність та наслідки глобальних екологічних проблем, важливість раціонального природокористування, необхідність подолання недалекоглядного споживацького ставлення до природних ресурсів. Студенти запропонували конкретні щоденні практики, які допоможуть кожному стати більш свідомим, екодружнім громадянином і споживачем.

Гості заходу – старшокласники ЗОШ № 38 – приємно здивували ерудицією, розвиненим критичним мисленням та ґрунтовними знаннями з англійської мови. Завдяки цьому був встановлений динамічний зворотній зв’язок між спікерами та аудиторією.

По завершенню основної частини зустрічі було проведено оглядову екскурсію навчальним закладом та надані відповіді на запитання учнів.