На кафедрі теоретико-правових дисциплін ас. каф. Прохазка Г.А. разом із студентами Лисковим Б., Кундіренко О., Константіновим В. на протязі 1 кварталу 2019 року було проведено профорієнтаційні заходи на території Полтави і Полтавської області.

В ході проведення, профорієнтації заходами були охоплені: ЗШС№1 м. Зіньків Полтавської області (Лисков Б.); Шишацький обласний науковий ліцей-інтернат 2-3ступенів Полтавської обласної ради (Кундіренко О.); надано інтерв’ю телеканалу «Інтер» про переваги навчання у Полтавському юридичному інституті (Константінов В.). Проведені правоосвітні заходи в Базовому медичному коледжі м. Полтави, ЗШС № 12 м. Полтави, ЗШС № 38 м. Полтави (Прохазка Г.А.). спрямовані на зацікавлення молоді у отриманні вищої юридичної освіти, зокрема повідомлено про проведення у Полтавському юридичному інституті Дня відкритих дверей.