24 квітня 2019 р. у Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого пройшов науково-практичний семінар “Окремі питання нотаріальної практики посвідчення договорів” за участі приватних нотаріусів Шимки О.М. (Полтавський міський нотаріальний округ) та Гури І.В. (Полтавський районний нотаріальний округ)

24 квітня 2019 року в Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого пройшов науково-практичний семінар “Питання нотаріальної практики посвідчення окремих цивільно-правових договорів”, на якому приватні нотаріуси Шимка О.М. (Полтавський міський нотаріальний округ) та Гура І.В. (Полтавський районний нотаріальний округ) поділилися своїм досвідом нотаріальної практики із студентами 3-го курсу ПЮІ, які вивчають вибіркову дисципліну “Договірне право” (викладач к.ю.н., доц. Гриценко Г.Г.).

На семінарі розглядалися проблемні питання визначення право- та дієздатності осіб, які вчиняють правочини, особливості посвідчення договорів дарування нерухомого майна, договорів про поділ майна колишнього подружжя, проблемні питання, пов’язані із новаціями законодавства щодо посвідчення нотаріусами заяв свідків у цивільному та господарському процесі, а також щодо наділення уповноважених Міністерства юстиції України, які будуть працювати в населених пунктах (переважно селах) правом посвідчувати договори та інші правочини щодо розпорядження нерухомим майном.