До Міжнародного Дня охорони праці 7 травня 2019 року відбулось засідання круглого столу на тему: «Правові аспекти охорони праці в Україні та світі».
На засіданні круглого столу студентів Полтавського юридичного інституту підіймалися найбільш актуальні проблеми охорони праці в Україні.
Доповідачами, які підготували змістовні та цікаві презентації з порушеної проблематики, стали студенти інституту:
Паламарчук Д. – «Охлорона праці у світлі Договору про Асоціацію з ЄС»
Гнилосир Ю. – «Деякі проблеми охорони праці в Україні»
Удовиченко В. – «Стан охорони праці в Україні та світі»
Дудка Т. – «Охорона праці жінок»
Галєєв Я. – «Мобінг, прекаріат, соціальні революції»
В обговоренні також взяли участь викладачі інституту: к.ю.н., доцент Грекова М. М. та к.ю.н., старший викладач Сидоренко А. С., які як досвідченні науковці допомогли зрозуміти та дійти консенсусу з деяких особливо суперечливих проблем сучасності.
Захід організовано Сектором Освіти і науки  РСС ПЮІ.