Викладачі – адвокати взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції, присвяченій видатній події для адвокатури – 145 річчю створення Ради присяжних повірених при Харківському окружному суді

16 травня 2019 року завершилася Всеукраїнська науково-практична конференція, присвячена видатній події для адвокатури – 145 річчю створення Ради присяжних повірених при Харківському окружному суді. На конференції, що проводилася в найвидатнішому навчальному закладі нашої країни – Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого – приїхали та були присутніми керівництво органів адвокатського самоврядування (голова РАУ, НААУ Л.П. Ізовітова, голова ВКДКА Сергій Вилков, Голова Секретаріату РАУ, НААУ Вадим Красник, секретар РАУ Игор Колесников, Проректор ВША НААУ Яроклав Зейкан, члени РАУ, ВКДКА, Голова Ради адвокатів Сумської області О.М. Ковальова, заступник голови Ради адвокатів Закарпатської області Тетяна Безега, члени Ради адвокатів Одеської області, адвокати з усіх регіонів України, науковці, студенти, захід відвідали також представники інших юридичних професій.

Захід урочисто відкрили завідувач кафедри адвокатури Тетяна Вільчик, проректор з наукової роботи Університету – Анатолій Павлович Гетьман, голова РАУ, НААУ Л.П. Ізовітова, голова Ради адвокатів Харківської області Вікторія Гайворонська, заступник голови Ради адвокатів Харківської області Александр Гунченко, голова КДКА Харківської області Л.Я.Глухачева, Голова Комітету підвищення професійної кваліфікації адвокатів Олена Сібільова.

Адвокатуру Полтавщини представляли адвокати – науковці, представники Полтавського юридичного інституту – Лемешко О.М. та Шимко А.Р.

На заході обговорювалися етапи становлення та розвитку адвокатури України, значні та актуальні проблеми сучасної адвокатури, перспективи розвитку, питання адвокатської майстерності, адвокатської техніки, забезпечення кібербезпеки адвокатської діяльності, розвиток штучного інтелекту в юридичній сфері тощо.

Захід лишив купу вражень, позитивних емоцій, надав можливість для приємних зустрічей і започаткував собою проведення таких заходів для об’єднання адвокатів, науковців та молоді – майбутнього покоління адвокатів.