Третього травня цього року виповнилося 550 років з дня народження державного секретаря Флоренції, політичного діяча, мислителя Н. Макіавеллі.

З цієї нагоди 20 травня в читальній залі бібліотеки професором кафедри теоретико-правових дисциплін С.В. Куцепал було організовано тематичне заняття групи ПІ-11 «Нікколо Макіавеллі як найвідоміший представник філософії епохи Відродження». З метою популяризації ідейної спадщини мислителя співробітники бібліотеки підготували книжково-ілюстративну виставку.

Початок заняття виявився доволі креативним – першокурсники Микола Косінов та Марко Кольченко виконали  авторську пісню, присвячену

Н. Макіавеллі.

Власні презентації творчого здобутку філософа запропонували аудиторії Валерія Лейбель, Дмитро Дудніков, Ігор Клімук та Денис Більченко.

Наприкінці заняття студентам було продемонстровано документальний фільм «Правдива історія Нікколо Макіавеллі».