17.05.2019 року відбувся студентський круглий стіл “Актуальні питання держави і права”

17.05.2019 року напередодні Дня науки викладачами кафедри теоретико-правових дисциплін Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого – Козаченком А. І., Любченко М. І. та Прохазкою Г. А. був проведений студентський круглий стіл “Актуальні питання держави і права”. Захід організовано за результатами роботи студентських наукових гуртків з теорії держави і права, історії держави і права, прав людини та їх захисту. Учасники круглого столу виступили з цікавими доповідями, присвяченими різним питанням держави і права, зокрема, принципам права, прогалинам у праві, характеристиці різних історичних документів (Руська правда, Люблінська унія 1569р., Права, за якими судиться малоросійський народ, та інші), а також питанням становлення та розвитку романо-германської правової сім’ї.
Після виступу кожного доповідача мала місце активна дискусія та обговорення основних положень доповіді, що свідчить про зацікавленість та активність студентів першого курсу.