Викладач Інституту взяв участь у заході, присвяченому питанням виборчого законодавства

14-16 червня 2019 року асистент кафедри конституційного, адміністративного, екологічного та трудового права Любченко О.О. прийняв участь у тренінгу для тренерів членів виборчих комісій з питань виборчого законодавства, що відбувся у столиці України.

Захід організовано Центром управління навчанням учасників виборчих процесів в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Відповідальна та підзвітна політика в Україні», що реалізується IFES Ukraine за підтримки міжнародного розвитку (USAID Ukraine – USAID Україна).

Загалом на тренінгу було зібрано 120 фахівців з питань організації та проведення виборів.

Протягом трьох днів тренери ознайомлювались з навчальними програмами для членів ОВК та ДВК, опановували навчальний матеріал та вдосконалювали свої тренерські навички. Отримані знання тренери почнуть використовувати вже найближчим часом, проводячи навчання членів окружних та дільничних виборчих комісій в усіх регіонах України.