Щиро вітаємо асистента кафедри кримінального права та кримінально-правових дисциплін С.В. Рак з успішним захистом дисертації.

15 червня 2019 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса відбувся захист дисертартації Рак Світлани Валеріївни на тему “Кримінальна відповідальність за службову недбалість” за спеціальністю 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія, кримінально-виконавче право. Науковим керівником дисертантки є доктор юридичних наук, професор, професор кафедри кримінального права та кримінально-правових дисциплін Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Гуторова Наталія Олександрівна, академік НАПрН України. Щиро вітаємо С.В. Рак та бажаємо нових наукових досягнень.