19.09.2019 р. у рамках співробітництва між Полтавським юридичним інститутом Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Науковим ліцеєм №3 проведено профорієнтаційний та правоосвітній захід

Доцентка кафедри конституційного, адміністративного, екологічного та трудового права Батигіна О.М. для учнів Наукового ліцею №3 провела цікаву лекцію на тему «Деліктоздатність неповнолітніх фізичних осіб за цивільним законодавством України», ознайомила їх зі специфікою юридичної освіти та перевагами навчання у Полтавському юридичному інституті. Особливу зацікавленість викликала практична частина зустрічі – експрес-лабораторія «Ази дактилоскопії в криміналістиці», під час якої лаборант кафедри цивільного, господарського і фінансового права Нога  П.П. надав змогу учням виявити та зафіксувати сліди пальців рук на поверхні площинних об’єктів за допомогою запилення останніх магнітними дактилоскопічними порошками.

Організатори та учні залишилися задоволеними від проведеного заходу та домовилися про наступні зустрічі.