Завідувач кафедри кримінального права та кримінально-правових дисциплін Тітко І.А. взяв участь у програмі підвищення кваліфікації в рамках наукового стажування для освітян “Академічна доброчесність” (Варшава, 18.09 – 21.09.2019 р.). В рамках стажування відбулось  ознайомлення із європейськими підходами щодо питання наукового плагіату і популяризації академічної доброчесності, а також підвищення кваліфікації освітян та поглиблення співпраці в академічній та науковій галузі між Україною і Польщею.