Шарайкін Олександр Володимирович

Шарайкін Олександр Володимирович,  у  2012 році закінчив Полтавський юридичний інститут Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», за спеціальністю «Правознавство» здобув освітньо-кваліфікаційний рівень – бакалавра.

У 2013 році  закінчив Національний університет «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого» за спеціальністю «Правознавство» та здобув освітньо-кваліфікаційний рівень – магістра.
З   2013 по 2015  роки  працював стажистом на посаді прокурора, а згодом прокурором прокуратуриВеликобагачаського району Полтавської області.
З  2015 по 2016 роки  працював на посаді прокурора  Миргородської місцевої прокуратури Полтавської області.
З 2016 по 2017 роки працював на посаді  прокурора   Великобагачанського  відділу Миргородської місцевої прокуратури Полтавської області.
З  2017 року  по даний час  обіймає посаду   прокурора  Зіньківського  відділу Миргородської місцевої прокуратури Полтавської області.

Являється учасником  круглих столів та заходів Консультативної місії Європейського Союзу.

viber_image_2019-09-25_14-54-07