05 жовтня 2019 року в Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбувся День відкритих дверей

Надрукувати Надрукувати

05 жовтня 2019 року в Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбувся День відкритих дверей.

Майбутні абітурієнти, а також їх батьки, мали змогу:

  • познайомитися із директором Полтавського юридичного інституту Лемешком Олександром Миколайовичем, який  презентував один із кращих навчальних закладів України;
  • ознайомитися із оновленими правилами прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році;
  • особисто поспілкуватися із професорсько-викладацьким складом;
  • переглянути інтерактивні презентації Полтавського юридичного інституту;
  • поцікавитися перспективами працевлаштування після здобутої в Полтавському юридичному інституті вищої освіти;
  • отримати відповіді на будь-які інші запитання.

          Також проведено лекцію-екскурсію навчальним корпусом та гуртожитком Інституту. Відвідувачів Дня відкритих дверей ознайомили з бібліотекою, аудиторним фондом, їдальнею, спортивним комплексом, науково-технічною базою та побутово-житловими умовами студентів.

На День відкритих дверей завітали й випускники Полтавського юридичного інституту, котрі на сьогодні стали успішними адвокатами, прокурорами, слідчими та представниками Національної поліції України.

У процесі заходу відбулося інтерактивне спілкування між випускниками Інституту минулих років та майбутніми абітурієнтами.

Ми приділяємо максимум зусиль на те, щоб Ви отримали більше корисної інформації та задоволення, завітавши до нас.

Двері Полтавського юридичного інституту відчинені в робочі дні та Дні відкритих дверей для екскурсій та надання будь-якої корисної інформації - для абітурієнтів та їх родин.

Чекаємо на Вас.

Контактні дані:

адреса Інституту: 36011, м. Полтава,
проспект Першотравневий, 5
Тел./факс: (0532) 56-01-48
e-mail: poltava_inst@nulau.edu.ua