10 жовтня до стін Полтавського юридичного інституту завітали учні 10-х та 11-х класів Розсошенської гімназії Полтавської районної ради Полтавської області. Організатором заходу виступила кандидат юридичних наук, асистент кафедри цивільного господарського і фінансового права Ольга Валеріївна Губанова. Учням було запропоновано відвідати два міні-тренінги. Особливу цікавість в учнів викликала Криміналістичну валізка, яку представив лаборант кафедри цивільного господарського і фінансового права Нога Петро Петрович. Тренінг на тему ” Права людини” провели студентки 3 курсу, члени Ради студентського самоврядування Лобач Ольга та Величко Олександра. Під час бесіди учні були залучені до створення своєї Декларації прав людини. Екскурсія інститутом була представлена студентами другого курсу Кундіренко Олександрою, Дорошенко Дарією. Особливу цікавість викликало відвідування бібліотеки інституту, в якій учні мали змогу задати ряд юридичних питань. Після екскурсії всі школярі були запрошені на частування до їдальні інституту.