Відновлення «Садиби Бурсака»

Силами окремих представників профспілкової групи Полтавського юридичного інституту протягом вересня місяця відбувалося відновлення улюбленого в минулому місця відпочинку студентів – «Садиби Бурсака». З цією метою на території садиби було висаджено саджанці ялівцю, барбарису, самшиту, тюльпанів, півонії, клематису та інших рослин.
Саджанці для висадки було надано директором Полтавського юридичного інституту Лемешко О.М, співробітниками інституту Бущан Л.І, Ільченко В.В., Губановою О.В., Мелешко Н.П., Пашко О.О.
Окрему подяку профгрупа інституту висловлює Мелешко Ніні Павлівні за пропозицію відновити Садибу та активну участь у висадці саджанців рослин. Сподіваємося, що весною «Садиба Бурсака» порадує студентів та співробітників інституту своєю красою.