Викладачі кафедри теоретико-правових дисциплін Полтавського юридичного інституту провели профорієнтаційну роботу з учнями 11-х класів м. Глобине Полтавської області

10 жовтня 2019 року викладачі кафедри теоретико-правових дисциплін Полтавського юридичного інституту С.О.Лебеденко і М.І Любченко провели профорієнтаційну роботу з учнями 11-х класів м. Глобине Полтавської області.

Викладачі виступили перед учнями двох 11-х класів Глобинської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 5 та учнями двох 11-х класів Глобинської гімназії № 1 імені В.Є.Кучеренка. М.І.Любченко розповіла про важливість юридичної освіти в сучасному світі, про переваги професії юриста, звернувши увагу на якість освіти в Полтавському юридичному інституті. С.О.Лебеденко ознайомила учнів-старшокласників з правилами прийому до Полтавського юридичного інституту та умовами й особливостями навчання в ньому.

Викладачі відповіли на запитання й запросили старшокласників відвідати Полтавський юридичний інститут.