Доповідь студента Полтавського юридичного інституту було визнано найкращою на Всеукраїнській науковій конференції

20 травня 2015 р. у м. Харкові на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулася VI Всеукраїнська наукова конференція студентів і аспірантів «Актуальні питання кримінального процесу очима молодих дослідників».

Відкрив роботу конференції та виступив із вітальним словом проректор з наукової роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор Гетьман Анатолій Павлович. Очолювали роботу конференції завідувач кафедри кримінального процесу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, доктор юридичних наук, професор Капліна Оксана Володимирівна і завідувач кафедри кримінального процесу та оперативно-розшукової діяльності Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, доктор юридичних наук, професор Шило Ольга Георгіївна.

Загалом у роботі конференції взяли участь близько 250 осіб. Найцікавіші роботи за результатами попереднього відбору фаховою комісією стали предметом обговорень на пленарному засіданні. За найкращі виступи молоді науковці нагороджувались дипломами І, ІІ і ІІІ ступенів. Диплом І ступеня отримав студент 3 курсу Полтавського юридичного інституту Скрипник Андрій Володимирович.

Щиро вітаємо з такими досягненнями нашого переможця – Андрія Скрипника, його наукових керівників – доцента кафедри правосуддя Полтавського юридичного інституту, кандидата юридичних наук Тітка Івана Андрійовича, асистента кафедри правосуддя Полтавського юридичного інституту Панасюка Олександра Анатолійовича та увесь викладацький склад Полтавського юридичного інституту!