17 жовтня 2019 року о 14.00 в санаторії «Березовий гай» Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за адресою: село Березівське, Харківська область розпочалось відкриття Міжнародної наукової конференції «Концептуальні засади нової редакції Кримінального кодексу України».

Організатори заходу – Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого спільно із Консультативною місією Європейського Союзу в Україні. У роботі конференції братимуть участь фахівці НДІ вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса НАПрН України, члени ГО «Всеукраїнська асоціація кримінального права»,  провідні вчені-криміналісти, представники органів державної влади, практикуючі юристи, а також іноземні експерти.

Конференцію відкривають:

1. Тацій Василь Якович – ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, академік НАН України.
  2. Льовенберг Фабіан – керівник Компоненту з верховенства права Консультативної місії Європейського Союзу в Україні.
  3. Касько Віталій Вікторович – перший заступник Генерального прокурора.
  4. Кравченко Станіслав Іванович – голова Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду.
  5. Якимчук Тетяна Іванівна – заступник начальника Управління кримінальної юстиції – начальник відділу кримінальної юстиції Міністерства юстиції України.
  6. Баулін Юрій Васильович – професор кафедри кримінального права № 1, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, голова робочої групи з питань розвитку кримінального права Комісії з питань правової реформи при Президентові України, академік НАПрН України.

У конференції «Концептуальні засади нової редакції Кримінального кодексу України» також приймають участь й викладачі Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.