13 листопада 2019 року в рамках програми Школи медичного та фармацевтичного права відбулося VII засідання гуртка

13 листопада 2019 року в рамках програми Школи медичного та фармацевтичного права під керівництвом професора Пашкова В.М. відбулося  VII засідання гуртка.
Учасниками були заслухані доповіді: Жили А. В., Дігтяра А. О., Малаканової Д. Р., Кошельника В. Е., Назарько Я. К., Манжос Т. В.
 1. Жила А. В розглянув тему «Основні напрями удосконалення організації охорони здоровя». Основні положення
  • Сучасні завдання які стоять перед владою.
  • Недоліки які існують у цій сфері.
  • Основні напрями спрямування коштів.
2.  Дігтяр А. О., Малаканова Д. Р., розкрили тему «Корупція звязки між лікарем і фармацевтом».Головні положення:
  • Європейська спілка у боротьбі з корупцією в галузі охорони здоровя».
  • Аналіз довіри людей до системи охорони здоровя.
  • Корупційні схеми.
  • Лікарські засоби і їх аналоги.
  • Судова практика.
3.Кошельник В. Е., Лялік А. О., проаналізували тему «3D – технології в медицині». Основні положення:
  • Біопринтери.
  • 3моделювання в медицині.
  • Перспективи розвитку в Україні.
  • Створення штучних органів в України.
4. Назарько Я. К., Манжос Т. В., «Біологічні активні добавки»де були зазначені наступні критерії:
  • Форми БАД.
  • Плюси і мінуси БАД.
  • Практика використання БАД.