Вітання Директора Інституту О.М. Лемешка з нагоди Дня студента!

Дорогі наші студенти!

Щиро й сердечно вітаю вас, молодих, енергійних, сповнених свіжих мрій і надій, із Днем студента – святом, що для кожного з нас є щасливою сходинкою до вершин знань й самоствердження!

Студентський вік – важливий етап розвитку особистості. У цей період відбувається становлення фахівця, формування світогляду, ідеалів, переконань.

Цей час – особливий, найбільш вирішальний, красивий і неповторний.

Переконаний, що студентство Полтавського юридичного інституту за роки навчання використає весь потужний науковий потенціал для здобуття знань і духовного зростання.

Ми хочемо бачити вас активними учасниками і творцями майбутнього нашої держави, палкими патріотами свого народу.

Бажаю вам енергійного творчого життя, здоров’я, радості, щасливої студентської юності, вірних друзів, гарної долі!

Нехай щастить вам на всіх життєвих дорогах!

З повагою,

Директор Інституту О.М. Лемешко