19 листопада 2019 року у Полтавському юридичному інституті відбулася профорієнтаційна зустріч для старшокласників ЗОШ № 28 м. Полтави (учитель Мороз Т.М.). Із змістовними презентаціями на англійській мові, які висвітлювали особливості осіннього циклу свят у Великій Британії та США, виступили студентки групи ПІ-11 Бардіна К., Буйнова О., Войтенко К., Войтенко Ю., Голубенко Л., Карабанова М., Купріна К. та Кушпільова К. Школярі активно долучилися до обговорення теми, продемонстрували високий рівень володіння англійською мовою та глибокі фонові знання із предмету.

Для студентів та гостей ПЮІ була проведена дискусія із елементами SWOT-аналізу щодо сучасного статусу юридичної професії.

У кінці зустрічі старшокласники оглянули навчальні аудиторії, бібліотеку та спортивні приміщення нашого закладу.