19 листопада 2019 року відбувся міський профорієнтаційний захід “Освіта”

В рамках загальноміського профорієнтаційного заходу «Освіта» 19 листопада 2019 року у виставковій залі міського Будинку культури було проведено щорічну виставку-презентацію Полтавського юридичного інституту.
Інститут було презентовано учнівській молоді, представникам Полтавської міської ради та Полтавської обласної державної адміністрації завідувачем кафедри конституційного, адміністративного, екологічного та трудового права Божком Володимиром Миколайовичем, лаборантом кафедри цивільного, господарського і фінансового права Ногою П.П., ІКТ Хижним Р.С., студентом 3 курсу 31 групи Климасем Е.І., студенткою 2 курсу 23 групи Коваленко А.-М. О., студенткою 2 курсу 24 групи Сірооченко Є.В. та творчим колективом 1 курсу 11 групи.
В рамках виставки було презентовано:
- навчальний та виховний процес Інституту, його матеріально-технічну базу;
- виставкову експозицію, яка складалася із найбільш цікавих наукових, довідникових матеріалів, слідчо-криміналістичної валізки;
- виступи творчих колективів та концертну програму.
Всім зацікавленим школярам представники Інституту розповідали про особливості юридичної професії, надавали додаткову інформацію щодо правил прийому та роздавали довідниковий матеріал.
Родзинкою заходу в котре стала слідчо-криміналістична валізка та проведена за допомогою неї дактилоскопія.