04 грудня у Полтавському юридичному інституті відбулося чергове засідання дискусійної групи ‘English Club’

04 грудня 2019 р. у Полтавському юридичному інституті відбулося чергове засідання дискусійної групи ‘English Club’ (під керівництвом доц. Кравцової Н.Г. та викл. Перебийніс Ю.В.) за участю учнів старших класів Полтавської гімназії «Здоров’я» № 14. Цього разу засідання було присвячено особливостям інституту президента США.

Студенти першого курсу та гості мали змогу ознайомитися з навчальним відео про історичні події, пов’язати з появою посади президента в США, відповісти на питання, приготовлені студентами групи ПІ-11, та виконати цікаві завдання, пов’язані з діяльністю 44-го та 45-го президентів (Барака Обами і Дональда Трампа). Учасники клубу також порівняли функції президентів України та США.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до нашого наступного засідання.