6 грудня 2019 р. співробітники Полтавського юридичного інституту відвідали Медико-правовий форум «Конституційні засади медичної реформи в Україні»

Викладачі Полтавського юридичного інститут: проф. Гуторова Наталія Олександрівна, проф. Пашков Віталій Михайлович, доц. Тітко Іван Андрійович та ас. Михайліченко Тетяна Олександрівна, Любченко Маріанна Іванівна, Любченко Олексій Олександрович та Рак Світлана Валеріївна, а також Нога Петро Петрович відвідали Медико-правовий форум «Конституційні засади медичної реформи в Україні» у м. Харків.
На форумі обговорювались актуальні на сьогодні теми, серед котрих: питання протидії корупції у сфері охорони здоров’я, правові засади реформування фармацевтичної діяльності, захист конституційних прав людини у сфері охорони здоров’я у кримінальному праві та процесі та інші.