12 грудня відбувся четвертий науково-практичний семінар, організований Полтавським юридичним інститутом спільно з Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. У цьому році тема науково-практичного семінару – «Права дитини: вітчизняний та зарубіжний досвід».

Учасникам семінару було запропоновано цікаві та змістовні доповіді «Конвенція ООН про права дитини» ( Міщенко І.О.,  методист відділу гуманітарних та мистецьких дисциплін Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського); «Особливості правового регулювання праці неповнолітніх» (Грекова М.М., кандидат юридичних наук, доцент  Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого); «Особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх» Бражник А.А., (кандидат юридичних наук, Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого); «Захист прав дітей внутрішньо переміщених осіб в Україні» (Любченко М.І., кандидат юридичних наук, Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого);    «Особливості цивільно-правої відповідальності неповнолітніх за шкоду, заподіяну третім особам» (Губанова О.В., кандидат юридичних наук, Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого).

Змістовною та насиченою була практична частина семінару, де гостям було запропоновано інтерактивну екскурсію, яку підготувала студенти другого курсу, квест «Чи можеш ти бути юристом?», який підготували на провели викладачі англійської мови к.п.н., доцент Кравцова Н.Г. та викладач Перебийніс Ю.В., криміналістичний інтерактив «Таємниці та можливості судової експертизи».