16 лютого 2020 року відбулося урочисте закриття ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України

В період з 14-16 лютого 2020 року в м. Полтаві проводився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України 2019/2020 року.

Програмою конкурсу-захисту було передбачено написання учнями контрольних робіт з базових дисциплін та захист науково-дослідницьких робіт.

Обласний конкурс-захист робіт Малої академії наук щороку збирає сотні талановитих школярів з усієї Полтавської області. Цього разу бажання взяти участь у ІІ (обласному) етапі виявили 667 членів наукових товариств Полтавського територіального відділення МАН України.

Учасники конкурсу презентували свої дослідницько-експериментальні та науково-творчі розвідки в таких відділеннях: літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство (114 учасників); хімія та біологія (90); екологія та аграрні науки (73); філософія та суспільствознавство (73); історія (67); мовознавство (66); математика (45); науки про Землю (32); комп’ютерні науки (30); технічні науки (30); фізика та астрономія (27); економіка (20).

16 лютого 2020 року в залі засідань Полтавської обласної ради були підведені підсумки ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України.

377 учнів стали переможцями.