Разом із прекрасним!

17 лютого 2020 року студенти першого і другого курсів Полтавського юридичного інституту разом із доцентом кафедри теоретико-правових дисциплін С.О.Лебеденко вкотре доторкнулися до прекрасного – відвідали концерт «Шедеври української та європейської музики» Українського народного оркестру Полтавської обласної філармонії (художній керівник – заслужений працівник культури України Микола Жорновий) та провідної солістки філармонії Олени Шевченко (сопрано).

Майбутні юристи із задоволенням прослухали відомі мелодії видатних українських композиторів – Г.Майбороди, А.Кос-Анатольського, О.Білаша, М.Стецюна, Р.Глієра, М.Кропивницького, арії з опер зарубіжних митців – Дж.Пуччіні, Д.Верді, увертюру до опери «Квартал ангелів» М.Теодоракіса, музичні твори Я.Гаде, К.Веласкес, Дж.Россіні, Л.Деліба й інших.