Присвячується пам’яті Бущана Олега Петровича – першого директора Полтавського юридичного інституту Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого»

БУЩАН Олег Петрович – перший директор Полтавського юридичного інституту Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого».

Народився 23 лютого 1965 р. у Запоріжжі. У 1990 р. закінчив слідчо-криміналістичний факультет Харківського юридичного інституту ім. Ф. Е. Дзержинського (спеціальність «Правознавство»).

Олег Петрович – кандидат юридичних наук (1995), доцент кафедри криміналістики (2002). Протягом 1998-2002 рр. був заступником декана факультету юстиції, з 2002 до 2006 р. – доцентом та деканом Полтавського факультету Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого.

З 2006 р. – завідувач кафедри спеціально-правових дисциплін, декан Полтавського факультету Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого.

У 2010 р. його призначили директором Полтавського юридичного інституту Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого».

4 квітня 2014 року на 50-ому році життя перестало битися серце першого директора Полтавського юридичного інституту Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого».

Олег Петрович мав невичерпну енергію, надзвичайно широку ерудицію, чуйність і доброзичливість, був відданий улюбленій справі.

Світла пам’ять про порядну людину, вченого і педагога назавжди залишиться в наших серцях.