До уваги! Український громадський проєкт масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонував безкоштовно ознайомитися з циклом курсів підготовки до ЗНО!

Надрукувати Надрукувати

Український громадський проєкт масових відкритих онлайн-курсів Prometheus запропонував безкоштовно ознайомитися з циклом курсів щодо підготовки до ЗНО.

Курс «Українська мова та література. Підготовка до ЗНО» покликаний допомогти всім охочим вступникам поглибити та закріпити набуті знання із шкільного курсу української мови та літератури. Цей курс розрахований не на вивчення української мови та літератури як такої, а на допомогу вам саме у підготовці до ЗНО. Він містить необхідні для підготовки відомості, теми та матеріали.

https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:ZNO+UKR101+2017_T1/about

Курс “Історія України. Повний курс підготовки до ЗНО

Цей курс стане у пригоді всім, хто прагне закріпити набуті знання шкільної програми з історії України та підготуватись до ЗНО й ДПА. Курс розбито на теми, які відповідають програмі ЗНО та охоплюють історію України від заселення території до подій сучасності.

https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:ZNO+HISTORY101+2017_T1/about

Курс “Математика. Підготовка до ЗНО

Цей онлайн-курс «Математика. Підготовка до ЗНО» покликаний закріпити знання з базового шкільного курсу математики. Завдяки послідовному викладанню тем слухачі зможуть самостійно підготуватися до успішного складання ЗНО та ДПА.

https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:ZNO+MATH101+2017_T1/about