Шкурупій Ігор Васильович

Шкурупій Ігор Васильович, народився 20 серпня 1991 року в місті Полтава.

У  2012 р. закінчив Полтавський юридичний інститут Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» і отримав базову вищу освіту за напрямком підготовки «Правознавство» та здобув кваліфікацію бакалавра юриста.

У 2013 р. закінчив Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юриста.

У грудні 2013 р. розпочав працювати в органах прокуратури стажистом на посаді прокурора, а згодом ‒ прокурором прокуратури Шишацького району Полтавської області.

З грудня 2015 р. по квітень 2016 р. працював прокурором Миргородської місцевої прокуратури Полтавської області.

Із квітня 2016 р. по червень 2019 р. працював на посаді прокурора Гадяцького відділу Миргородської місцевої прокуратури Полтавської області.

З червня 2019 по травень 2020 р. обіймав посаду прокурора першого відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях прокуратури Київської області.

З травня 2020 до сьогодні обіймає посаду прокурора відділу нагляду за додержання законів при розслідуванні злочинів проти життя та здоров’я особи управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності прокуратури Київської області.