Захист студентського проєкту

28 травня 2020 року студенти 21 групи Полтавського юридичного інституту  Біліченко Денис, Дмитренко Юлія, Дудніков Дмитро, Лейбель Валерія,  Клімук Ігор та Москаленко Микита під керівництвом к.ю.н., доцентки кафедри конституційного, адміністративного, екологічного та трудового права Полховської Інни Костянтинівни, взяли участь у відеоконференції на платформі ZOOM, присвяченій захисту студентських проєктів у рамках вивчення інноваційного курсу з громадянської освіти – «Демократія: від теорії до практики», який викладається за методологією Міжнародної фундації виборчих систем (IFES). Зустріч пройшла у форматі жвавої дискусії, в ході якої студенти поділилися своєю презентацією та соціальною рекламою у вигляді мотиваційного відео на тему захисту безпритульних осіб. У конференції також брали участь представники й координатори IFES в Україні та авторка даного курсу – д-р Грір Берроуз, яка досить високо оцінила роботу студентів та закликала їх не припиняти свою волонтерську діяльність.

Зустріч була дуже позитивною та продуктивною, а всі учасники залишилися задоволені.