До уваги вступників до Полтавського юридичного інституту! 26 серпня 2020 року – початок поселення до гуртожитку!

26 серпня 2020 року – поселення до гуртожитку вступників на 1 курс бакалаврату (з 9.00 до 16.00, аудиторія А-107).

27 серпня 2020 року – поселення до гуртожитку вступників на 2, 3, 4 курси бакалаврату та 5, 6 курси магістратури (з 9.00 до 16.00, аудиторія А-107).

Студенту для поселення в гуртожиток потрібно мати:

• медичну довідку;
  • фото (3*4);
  • при поселенні до гуртожитку студенти 1-го курсу при наявності паспорта громадянина України старого зразка (в формі книжечки) прибувають з відміткою в паспорті про зняття з місця реєстрації, студенти які мають паспорт в формі ID-карти повинні мати при собі довідку про місце реєстрації Ф – 13. Студенти чоловічої статі прибувають з приписним свідоцтвом з відміткою про зняття з військового обліку за попереднім місцем проживання.

При поселені в гуртожиток студент обов’язково повинен мати засоби індивідуального захисту (захисну маску та антисептик для рук).