Дорогі полтавці! Прийміть найщиріші вітання з Днем міста!

Лемешко Олександр Миколайович – директор Полтавського юридичного інституту.

День міста – це ще один привід зізнатися в любові рідному місту, згадати, за що ми його цінуємо та пишаємося ним. Найбільшою гордістю нашого міста є його мешканці. Усі досягнення, здобутки, надбання якими багате наше місто, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місті з особливим колоритом, традиціями і славною історією.

Від імені колективу Полтавського юридичного інституту Національгого юридичного університету імені Ярослава Мудрого та від себе особисто щиро вітаю із цим святковим днем. Бажаю вам міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Нехай Господь оберігає наші родини!

Зі святом! З Днем народження, Полтаво!

З повагою,

Полтавського юридичного інституту