На виконання програми підвищення кваліфікації працівників державної виконавчої служби Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України викладачі Полтавського юридичного інститут Божко В.М., Губанова О.В., Кравцова Н.Г., Куцепал С.В., Перебийніс Ю.В. та Сидоренко А.С. дистанційно прочитали курс лекцій з актуальних питань законодавчого регулювання державної служби, сучасних підходів прийняття управлінських рішень, управління роботою персоналу та інших проблем пов’язаних із удосконаленням роботи працівників державної виконавчої служби.