На виконання програми підвищення кваліфікації працівників державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України викладачі Полтавського юридичного інститут Зуб О.Ю., Кравцова Н.Г., Куцепал С.В., Перебийніс Ю.В. дистанційно прочитали курс лекцій з актуальних питань законодавчого регулювання державної служби, сучасних підходів прийняття управлінських рішень, управління роботою персоналу та інших проблем пов’язаних із удосконаленням роботи працівників державної реєстрації актів цивільного стану .