8 грудня 2020 р. відбулося засідання дискусійної групи “English Club” (керівники доц. Кравцова Н.Г., викл. Перебийніс Ю.В.) на тему “Institute of Presidency the USA”

У роботі чергового засідання дискусійної групи «English Club», що пройшло у режимі відео конференції сервісу Zoom, взяли участь студенти першого курсу. Вони мали змогу ознайомитись із двома презентаціями: про інститут президента США та новообраного президента – Джо Байдена, підготовленими студентами групи ПІ-11 Дмитром Семеренком та Дарією Портянко, прослухати цікаві міні-лекції про двох його попередників – Дональда Трампа і Барака Обаму, виконати завдання, що стосувались першої в історії країни жінки-віце-президента – Камали Харріс та взяти участь у обговоренні проблемних питань.