Віртуальна онлайн екскурсія Інститутом проводилася асистентом кафедри кримінального права та кримінально-правових дисциплін  Полтавою К. О. та представниками Ради студентського самоврядування Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у форматі прямого ефіру.

Абітурієнтам та їх батькам продемонстровано Інститут зсередини – навчальні аудиторії, гуртожиток, бібліотеку, спортивний зал, басейн, надано відповіді на найбільш поширені запитання (які стосуються правил прийому 2021 року, перспективами працевлаштування після здобутої освіти у Полтавському юридичному інституті та ін.).

Запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до віртуальної онлайн екскурсії Полтавським юридичним інститутом!