Шановні студенти першого курсу Полтавського юридичного інституту!. Якщо ви бажаєте навчатися у групі з інтенсивним вивченням англійської мови, а також мати можливість поліпшити свої розмовні навики в нашому English Club, запрошуємо вас пройти тестування у п’ятницю, 28-го серпня, на 11.00 у конференц-залі №2 (2-й поверх, просп. Першотравневий, 5)

17-08-2015, 16:09 Надрукувати Надрукувати

Шановні студенти першого курсу Полтавського юридичного інституту!

Якщо ви бажаєте навчатися у групі з інтенсивним вивченням англійської мови, а також мати можливість поліпшити свої розмовні навики в нашому English Club, запрошуємо вас пройти тестування у п’ятницю, 28-го серпня, на 11.00 у конференц-залі №2 (2-й поверх нового корпусу? pf ).

Attention to all First-Year Students of 2015-2016!

We are happy to announce our new English Intensive Group and welcome you to the qualifying test. The test consists of two parts: grammar tasks and speaking on a suggested topic.

If you have a passion for learning English we look forward to seeing you on Friday, August 28th at 11:00 in Conference Room #2 (2nd floor of the New Building).

Do not miss the opportunity to study with enthusiastic, committed, like-minded people!