23 лютого 2021 р. відбулося засідання дискусійної групи “English Club” (керівники доц. Кравцова Н. Г., викл. Перебийніс Ю. В.) на тему “Visiting New York”.

У роботі першого у цьому семестрі засідання дискусійної групи “English Club”, яке відбулося у режимі відео конференції сервісу Zoom, взяли участь студенти першого курсу. Вони мали змогу ознайомитись із двома презентаціями: про історію міста та цікаві факти про нього, підготовленими студентами групи ПІ-11 Євгенією Нізельковською та Максимом Сидоровим, а також переглянути віртуальну екскурсію містом, яке ніколи не спить, ознайомитись із десятьма найпопулярнішими пам’ятками, відповісти на питання вікторини, попрацювати над своїм лексичним запасом та взяти участь у обговоренні проблемних питань.