Святкування Дня знань у Полтавському юридичному інституті

1 вересня 2015 року в актовому залі Полтавського юридичного інституту відбулися заходи щодо святкування Дня знань та посвяти першокурсників у студенти. У цьому щорічному святі взяли участь студенти-першокурсники, їхні батьки, викладачі інституту.

Урочистості розпочалися із оголошення ведучими свята Андрієм Павлюком та Тетяною Худолій наказів ректора Національного юридичного університету імена Ярослава Мудрого Василя Яковича Тація про зарахування студентами першого курсу денної форми навчання 102 осіб.

Із привітальним словом до студентів звернулася директор Полтавського юридичного інституту, доктор юридичних наук професор Наталія Олександрівна Гуторова. Її виступ розпочався закликом вшанувати пам’ять загиблих борців за волю і незалежність нашої держави хвилиною мовчання. Директор інституту висловила надію, що навчальний заклад стане другою домівкою для студентів – справжньою alma mater, побажала присутнім у залі творчої наснаги, успіхів у навчанні. Привітання пролунало й від голови студентського парламенту Владислава Васька.

Першокурсники прийняли клятву студента, яку урочисто оголосили Аліна Януш та Дмитро Микитенко.

До привітань приєдналися завідувачі кафедр Полтавського юридичного інституту С.В. Куцепал, В.М. Пашков, А.І. Козаченко, Л.П. Гринько, О.М. Лемешко. На сцену були запрошені й викладачі, які працюватимуть зі студентами-першокурсниками: Д.А. Селіхов, В.В. Стрілець, М.І. Любченко, С.О. Лебеденко, Н.Г. Кравцова, А.П. Кравченко, Г.А. Прохазка, Ю.В. Перебийніс, Д.Д. Задихайло, О.Г. М’якота. Вони коротко розповіли про навчальні дисципліни, які викладатимуться на першому курсі, та побажали студентам наполегливо оволодівати знаннями, примножувати традиції Полтавського юридичного інституту, бути гідним високого знання юриста й громадянина України, використовувати отримані знання на благо людям, бути щасливими й здоровими.

У залі панувала урочиста й одночасно затишна атмосфера. Привітання й побажання тепло сприймалися всіма учасниками заходу. А після привітань першокурсники пішли слухати перші у своєму житті академічні лекції.